Termo nádoba s kohútikom

2 hodnotenia
 
Akcia Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Termo nádoba s kohútikom vyrobená z nehrdzavejúcej ocele slúžiaca na prepravu potravín. Dizajn nádoby umožňuje udržiavať teplotu jedla od 6 do 8 hodín. Nádoba je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať. Výrobok sa odporúča predovšetkým pre cateringové spoločnosti a svadobné domy, dobre sa uplatnia aj v reštauráciách, školách a materských školách.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €289 (–50 %)
Cena od €140,83 bez DPH
od €169
Kategória Termo nádoba - TERMOS
Zvoľte variant
Kód tovaru 243/10 Objem: 10 litrov Skladom €338 €169
€140,83 bez DPH
   
Kód tovaru 243/15 Objem: 15 litrov Skladom €398 €199
€165,83 bez DPH
   
Kód tovaru 243/20 Objem: 20 litrov Skladom €418 €209
€174,17 bez DPH
   
Kód tovaru 243/25 Objem: 25 litrov Skladom €518 €259
€215,83 bez DPH
   
Kód tovaru 243/35 Objem: 35 litrov Skladom €578 €289
€240,83 bez DPH
   
 

Termo nádoba je vrátane dna vyrobená zo žiaruvzdornej ušľachtilej ocele s dvojitou stenou. Medzi oboma stenami z nerezovej ocele sa nachádza 15 mm hrubá izolačná vrstva. Vďaka izolácii dvojitou stenou si potraviny a nápoje udržujú svoju teplotu až po dobu šiestich až ôsmich hodín, pričom teplota klesá až následne.

Nádoba obsahuje odnímateľné veko z chrómniklovej ocele. Veko je vybavené dvojitou izolačnou stenou, vďaka čomu sa teplota pokrmov či nápojov vo vnútri nádoby udrží dlhšie. Na veku sa nachádza šesť upínacích uzáverov, ktoré sa ľahko obsluhujú.  Silikónový tesniaci krúžok, ktorý je zabudovaný vo veku zabezpečuje, že termo nádoba je počas transportu nepriedušne uzavretá. Veko je ďalej vybavené odvzdušňovacím ventilom, ktorý umožňuje vypúšťanie horúcej pary v priebehu prípravy teplých pokrmov a to ešte pred otvorením veka. Aby bola zaistená čo najväčšia bezpečnosť pri použití odvzdušňovacieho ventilu, ventil možno obsluhovať iba pomocou špeciálne tvarovaného úchytu na veku. Za účelom nenáročného ovládania a rýchleho čistenia je plniaci otvor čo najväčší.

Prepravu nádoby uľahčujú dve ergonomické rukoväte. Na spodku nádoby sa nachádza flexibilný plastový krúžok, ktorý zabezpečuje stabilné umiestnenie nádoby na hladkom povrchu a chráni nádrž pred poškodením. Krúžok umožňuje bezpečné a pohodlné skladanie viac nádob na seba, keďže veko a krúžok z umelej hmoty do seba ľahko zapadnú.

Povrch nádoby je vyrobený z ušľachtilej ocele a vďaka tomu je odolný voči znečisteniu, ako je hrdza, vodné škvrny, korózie alebo zvyšky jedla. Kvalitné spracovanie umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie nádoby. Potraviny si uchovávajú skutočnú chuť a vôňu.

 

Vlastnosti produktu:

  • priestor medzi stenami je vyplnený špeciálnym izolačným materiálom, ktorý zabezpečuje, aby sa teplota jedla udržiavala medzi 6 a 8 hodinami
  • základňa obklopená pružným materiálom chráni pred tepelným poškodením a poškodením podlahy
  • dvojitý kryt zabezpečený tesnením vybaveným 6 západkami
  • ergonomické transportné rukoväte
  • ventil na odvzdušnenie
  • objem: 10, 15, 20, 25 a 35 litrov
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.